Firma

Timshel Sp. z o. o.

Ogłoszenie

Starszy Specjalista ds. Sprawozdawczości

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2022-01-12

Dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeniowej, poszukujemy obecnie:

Specjalista/Starszy Specjalista ds. Sprawozdawczości

Miejsce pracy: Warszawa-centrum (możliwa praca w systemi hybrydowym)

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie statutowego raportowania finansowego do organów nadzorczych (KNF, GUS, NBP)
  • Udział w procesie raportowania wg MSSF dla spółek Grupy w Polsce;
  • Udział w procesie raportowania Solvency II;
  • Analiza danych finansowych;
  • Udział w projektach w obszarze finansów m.in. w zakresie wdrożenia IFRS 17 w ramach Obszaru Finansów;
  • Współpraca z Grupą w procesach raportowania;
  • Analiza i optymalizacja procesów biznesowych, raportowania oraz narzędzi w zakresie obszaru sprawozdawczości finansowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse, metody ilościowe;
  • Doświadczenie zawodowe w firmie konsultingowej lub w obszarze finansów przy sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Znajomość sektora ubezpieczeń na życie i/lub ubezpieczeń majątkowych i osobowych;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość przepisów z zakresu międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej;

  • Mile widziana znajomość wymogów raportowych Solvency II;

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Wysoki poziom zdolności analitycznych;

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach w ramach Grupy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Kaferterię benefitów;
  • Liczne zniżki pracownicze;
  • Elastyczne możliwości pracy w systemie hybrydowym.

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Starszy/Specjalista ds. Sprawozdawczości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie roku od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem danych osobowych jest Timshel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Dolna 30/3, 00-774 Warszawa. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonej przez Timshel na zlecenie i na rzecz jej Klienta na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMUJEMY, IŻ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.