Firma

Timshel Sp. z o. o.

Ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Miasto/województwo

Gdynia

Publikacja

2020-05-06

Timshel is a niche consulting company focused on two important cores - professional recruitment and business coaching. We successfully support our clients within those two fields while delivering our expertise and the credibility of work.

Dla Naszego Klienta – firmy będącej wiodącym producentem materiałów dedykowanych chemii budowlanej oraz hydroizolacji – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Gdynia)

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na rynkach wschodnich (hurtownie, siecie DIY, wykonawcy);
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami i przygotowywanie ofert;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • Samodzielne prowadzenie projektów na podległych rynkach;
  • Współudział w tworzeniu strategii rozwoju sprzedaży;
  • Ścisła współpraca z działem technicznym, marketingu, logistyki i controllingu;
  • Monitorowanie działań konkurencji na podległych rynkach.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym;
  • Doświadczenie w obsłudze Klientów zagranicznych;
  • Inicjatywa, kreatywność oraz skuteczność działania;
  • Zdolności analityczne i obsługa programu Excel na poziomie bardzo dobrym;
  • Gotowość do wyjazdów za granicę (co 2-3 miesiące);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego - wymagana;
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat;
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Pakiet sportowy.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres apochec@timshel.pl

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie roku od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem danych osobowych jest Timshel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Dolna 30/3, 00-774 Warszawa. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonej przez Timshel na zlecenie i na rzecz jej Klienta na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMUJEMY, IŻ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.