Firma

Timshel Sp. z o. o.

Specjalista ds. pozyskiwania i sprzedaży gruntów/nieruchomości

Miasto/województwo

Gdańsk, Gdynia, Rumia, Sopot, Wejherowo

Publikacja

2021-10-05

Dla Naszego Klienta - prężnie rozwijającej się firmy z obszaru zarządzania oraz sprzedaży nieruchomości/gruntów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Pozyskiwania i Sprzedaży Gruntów/Nieruchomości

(woj.pomorskie)

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków;
  • analiza rynku gruntów/nieruchomości;
  • pozyskiwanie ofert gruntów/nieruchomości;
  • prezentowanie nieruchomości Klientom;
  • kompleksowa obsługa Klientów;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • negocjowanie warunków transakcji;
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Idealny Kandydat to osoba:

  • komunikatywna,lubiąca ludzi oraz niebojąca się złożonych negocjacji;
  • samodzielna i odpowiedzialna za powierzone jej zadania;
  • wierząca w swoje umiejętności;
  • dyspozycyjna;
  • lubiąca pracę w terenie;
  • posiadająca zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku(obszar sprzedaży gruntów/nieruchomości).

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • niezbędne narzędzia do pracy ;
  • elastyczny czas pracy;
  • rozwój osobisty-kursy i szkolenia;
  • wsparcie zespołu.

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Pozyskiwania i sprzedaży Gruntów/Nieruchomości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie roku od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem danych osobowych jest Timshel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Dolna 30/3, 00-774 Warszawa. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonej przez Timshel na zlecenie i na rzecz jej Klienta na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMUJEMY, IŻ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.