Firma

Timshel Sp. z o. o.

Ogłoszenie

Customer Service Specialist

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2018-11-07

Timshel is a niche consulting company focused on two important cores - professional recruitment and business coaching. We successfully support our clients within those two fields while delivering our expertise and the credibility of work.

Our offer is dedicated to those companies that seek high quality partnership relations, and believe in collaborative approach and open communication between both sides. We are pleased to provide you within the above-mentioned services as well as other counsulting solutions. Thanks to our passion we are able to do that.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej uznanym producentem oraz dystrybutorem specjalistycznego sprzętu medycznego poszukujemy ambitnej i entuzjastycznej osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów;
  • Wprowadzanie zamówień do systemu i kontrola ich realizacji oraz dostaw;
  • Koordynacja dostaw i zwrotów zestawów pożyczkowych;
  • Dzienne monitorowanie realizacji zamówień;
  • Bieżąca współpraca z zespołem sprzedażowym i głównym magazynem firmy w zakresie wypożyczania i zwrotów instrumentarium oraz implantów;
  • Realizacja wytycznych dotyczących zwrotów;
  • Zapewnienie właściwego wsparcia dla działu sprzedaży w zakresie wymiany i uzupełniania wypożyczeń i podmagazynów;
  • Pomoc przy wystawianiu dokumentów tj: faktury; faktury korekty; duplikaty;
  • Współpraca z dostawcami w ramach realizacji zamówień;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie medycznej);
  • Optymizm, pogoda ducha;
  • Samodzielność w działaniu, dojrzałość biznesowa;
  • Zainteresowanie rozwojem w branży medycznej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doskonałe umiejętności budowania relacji z klientami;

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w niszowej  branży w przyjemnej atmosferze pracy;
  • Umowę o pracę;
  • Narzędzia pracy;
  • Pakiet socjalny;
  • Udział w szkoleniach.

Administratorem danych osobowych jest Timshel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Filtrowa 65/32, 02-055 Warszawa.
Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonej przez Timshel na zlecenie i na rzecz jej Klienta na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Customer Service Specialist. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające Państwa kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie roku od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Szczegółowe informacje dot. przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.