Firma

Timshel Sp. z o. o.

Przedstawiciel Handlowy (obszar IVD - diagnostyka laboratoryjna)

Miasto/województwo

lubelskie
podlaskie

Publikacja

2020-10-16

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży diagnostyki laboratoryjnej, poszukujemy obecnie:

Przedstawiciela Handlowego do obszaru IVD - diagnostyka laboratoryjna
(teren połowy Polski - WSCHÓD)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Promocja produktów firmy
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Wsparcie merytoryczne Klientów
  • Opracowywanie oraz przeprowadzanie szkoleń i prezentacji w placówkach Klientów
  • Rozwiązywanie problemów aplikacyjnych
  • Duża samodzielność w działaniu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziani Pracownicy małych lub średnich dystrybutorów) lub doświadczenie w pracy w laboratorium (diagnostyka laboratoryjna, Laborant/ Technik etc.)
  • Wykształcenie kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Analityka Medyczna etc.)
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w niewielkiej, ale międzynarodowej firmie z pozytywną, partnerską atmosferą
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity pozapłacowe
  • System premiowy

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie roku od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem danych osobowych jest Timshel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Dolna 30/3, 00-774 Warszawa. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonej przez Timshel na zlecenie i na rzecz jej Klienta na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMUJEMY, IŻ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.