Firma

Timshel Sp. z o. o.

Ogłoszenie

Product Manager, Warszawa

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2020-10-07

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, specjalizującej się w obsłudze klienta, poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za proces tworzenia Polis na życie z UFK

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych produktów i ich dokumentacji lub modyfikacja istniejącej oferty
  • Tworzenie dokumentacji produktowej dla Klienta (wniosku, ulotki, OWU)
  • Koordynowanie procesu akceptacji produktów (w języku angielskim)
  • Przygotowanie odpowiedzi dla organów nadzoru
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu ubezpieczeń na życie (UFK)
  • Samodzielności w działaniu oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Wiedza z zakresu tworzenia dokumentacji ubezpieczeń na życie
  • Dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozmowu wewnątrz organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Product Manager. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie roku od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem danych osobowych jest Timshel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Dolna 30/3, 00-774 Warszawa. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonej przez Timshel na zlecenie i na rzecz jej Klienta na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMUJEMY, IŻ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.