Firma

Timshel Sp. z o. o.

Ogłoszenie

Główny Ekonomista/ka

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2021-06-09

Dla wpływowej organizacji biznesowej, reprezentującej interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny Ekonomista

(Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie procesów gospodarczych;
  • Analiza danych statystycznych oraz przewidywanie trendów gospodarczych;
  • Ocena wpływu regulacji na działalność przedsiębiorstw, rynek pracy i finanse publiczne;
  • Wsparcie ekspertów dziedzinowych i władz organizacji;
  • Efektywne sporządzanie oraz prezentowanie stanowisk Organizacji w mediach.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne;
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe z obszaru specjaliacji roli;
  • Umiejętność analizy zjawisk społecznych i gospodarczych;
  • Dobre rozumienie procesów gospodarczych i funkcjonowania przedsiębiorstw;
  • Zdolność do samodzielnego organizowania pracy i zadań;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego(atutem będzie posiadanie certyfikatu);
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność nawiązywania relacji i zdobywania kontaktów;
  • Rozumienie i zbieżność poglądów z misją i wartościami Organizacji;

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę/umowa kontraktowa w wymiarze pełnego etatu;
  • Opieka medyczna;
  • Rozwój zawodowy;
  • Praca w przyjaznym zespole;
  • Praca w stabilnej-prestiżowej Organizacji.

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Głównego Ekonomisty. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie roku od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem danych osobowych jest Timshel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Dolna 30/3, 00-774 Warszawa. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonej przez Timshel na zlecenie i na rzecz jej Klienta na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMUJEMY, IŻ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.