Firma

Timshel Sp. z o. o.

Ogłoszenie

Doradca ds. Nieruchomości

Stanowisko

Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2020-06-12

Timshel is a niche consulting company focused on two important cores - professional recruitment and business coaching. We successfully support our clients within those two fields while delivering our expertise and the credibility of work.

 Dla naszego Klienta – prężnie roziwjającego się warszawskiego biura nieruchomości – poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów kupujących i sprzedających nieruchomości
  • Prezentacja nieruchomości klientom
  • Analiza rynku nieruchomości
  • Obsługa administracyjna i koordynacja transakcji
  • Stały kontakt z klientem
Poszukujemy osoby, która:

  • Posiada min. roczne doświadczenie w sprzedaży, dodatkowym atutaem będzie doświadczenie pracy u pośrednika nieruchomości
  • Jest obowiązkowa, sumienna, proaktywna
  • Posiada ponadprzeciętne zdolności sprzedażowe
  • Nastawiona jest na zadowolenie i najwyższej jakości obsługę Klienta
  • Potrafi budować długotrwałe relacje z Klientami
  • Dodatkowo: posiada umiejętność obsługi pakietu MSOffice (Word, PowerPoint, Excel)
Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon
  • Pracę w kameralnym zespole doświadczonych agentów

W przypadku zainteresowania zachęcamy do wysyłania aplikacji na adres aosowska@timshel.pl lub poprzez przycisk Aplikuj.

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające Państwa kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie trzech lat od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem Państwa danych osobowych (ADO) jest Timshel Sp. z o.o. ul. Dolna 30/3, 00-774 Warszawa.  Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonych przez Timshel na zlecenie i na rzecz Klientów firmy. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.