Firma

Timshel Sp. z o. o.

Ogłoszenie

Doradca Techniczny

Miasto/województwo

Gdynia

Publikacja

2020-03-25

Timshel is a niche consulting company focused on two important cores - professional recruitment and business coaching. We successfully support our clients within those two fields while delivering our expertise and the credibility of work.

Dla Naszego Klienta – firmy będącej wiodącym producentem materiałów dedykowanych chemii budowlanej oraz hydroizolacji – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Gdynia)

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne (telefoniczne, mailowe, w terenie) w zakresie hydroizolacji;
  • Prace administracyjne związane z dokumentacją techniczną - kartami specyfikacyjnymi, tłumaczenie na język angielski;
  • Codzienne wsparcie Przedstawcieli Handlowych – zapytania ofertowe, analiza dokumentacji projektowej;
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji od Klientów firmy;
  • Szkolenia wewnętrze dla nowych pracowników i zewnętrzne dla Klientów firmy.

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub pokrewnym (inżynier budowy, asystent kierownika budowy, obługa klienta w branży budowlanej);
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo, inżynieria materiałowa;
  • Dobra znajomośc języka angielskiego – w szczególności słownictwa specjalistycznego;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, dokładność, cierpliwość i asertywność.

Nasz Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę biurową (czas spędzony w podróży nie częściej niż kilka razy w miesiącu);
  • Mozliwość szkoleń zarówno oferowanych przez firmę, jak i na konferencjach tematycznych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bonus miesięczny;
  • Ubezpieczenie medyczne.

Prosimy do CV dodać klauzule:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczny.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie roku od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem danych osobowych jest Timshel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul.Dolna 30/3, 00-774 Warszawa. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonej przez Timshel na zlecenie i na rzecz jej Klienta na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.