Firma

Timshel Sp. z o. o.

Ogłoszenie

DevOps / Platform Tech Lead

Miasto/województwo

Zdalna

Publikacja

2022-11-08

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży finansów i ubezpieczeń poszukujemy obecnie:

(lokalizacja: zdalna z możliwością pracy z biura w Warszawie)

Będziesz Liderem 7 osobowego zespołu DevOps, który zajmuje się rozwojem i transformacją procesów tworzenia oprogramowania w kierunku rozwiązań chmurowych. Szukamy osoby, która poza byciem autorytetem technicznym w zespole, będzie chciała zadbać o rozwój kompetencji w zespole oraz zarządzać jego backlogiem.

Cały projekt ma na celu zaprojektowanie wystandaryzowanego procesu, a następnie jego implementację dla szerokiej gamy aplikacji wykorzystywanych do obrotu instrumentami finansowymi. Głównym zadaniem zespołu jest dbałość o optymalizację i automatyzację wprowadzanych procesów. Jako lider będziesz odpowiedzialny za proponowanie i wdrażanie innowacji w Platformie oraz nadzorowanie długofalowej wizji jej rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych lub nowych procesów
  • Zarzadzanie priorytetami i backlogiem
  • Projektowanie i rozwijanie procesów CI/CD w Azure DevOps
  • Dbałość o jakość dostarczanych produktów (rozwój architektury, dobre praktyki, code review etc.)
  • Support zespołów przy projektowaniu i budowaniu mikroserwisów w Pythonie i .NET
  • Projektowanie i rozwijanie rozwiązań do infrastruktury chmurowej (szablony ARM, Bicep)
  • Optymalizacja obsługi platformy chmurowej: utrzymanie i budowanie wsparcia ciągłości działania infrastruktury Azure w modelu chmury PaaS.
  • Współpraca z Liderami Technicznymi innych zespołów
  • Line managment zespołu – dbałość o rozwój kompetencji w zespole, reguralne 1:1.
  • Dbanie o SDE chapter meeting

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Biegła znajomość Azure DevOps
  • Doświadczenie z Azure Pipelines (multistate yaml pipelines / classic pipelines for debugging)
  • Znajomość Azure: app service, ACI, azure functions, KeyVault, storage account, redis, application gateway, API management, load balancer, private endpoint, managed identity, event hub
  • Rozumienie koncepcji architektonicznych (service based applications, service discovery, etc)
  • CI dla C# (msbuild, dotnet cli)
  • CI dla python (pip, pytest, pylint)
  • Znajomość SonarQube, OWAST Dependency Check (ADO plugin / stand alone)
  • CD: testy integracyjne, DAST, zarządzanie konfiguracja, podstawy gitops, stageing artefaktów
  • Biegła komunikacja w języku angielskim
  • Mile widziane

  • Znajomość C# / .NET lub Pythona
  • Doświadczenie pracy w instytucji finansowej
  • CV w języku angielskim

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawe, ambitne i różnorodne zadania przy realizacji projektów dla partnera biznesowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym i technicznym
  • Nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight
  • Elastyczne godziny pracy oraz home office
  • Spotkania integracyjne w biurze i poza nim :)
  • Pracę w dobrej atmosferze, wspierających się zespołach, wśród pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą m.in. w ramach wewnętrznych inicjatyw rozwojowych
  • UoP lub B2B
  • Wynagrodzenie: B2B 240-250 h

Prosimy do CV dodać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez Timshel Sp. z o.o. na stanowisko DevOps / Platform Tech Lead. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timshel w celu rekrutacji na inne stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom, jednak nie dłużej niż w okresie roku od dnia udostępnienia przez mnie danych osobowych Timshel.

Administratorem danych osobowych jest Timshel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Dolna 30/3, 00-774 Warszawa. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonej przez Timshel na zlecenie i na rzecz jej Klienta na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMUJEMY, IŻ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.